עמוד הבית | טכנולוגיות | לומדות | שרותים | שותפים | לקוחות | צור קשר מצגות ומאמרים |   English
בניית אתרים
 

תוכנות העריכה של חברת Qarbon מתאימות ליצירת סרטי סמן (Viewlets), סימולציות של ישומי מחשב, לומדות אינטרקטיביות וסימולציות אחרות.

התוצר המתקבל הוא קובץ פלאש או וידאו FLV אותו ניתן לפרסם בצורה ישירה בפורטל, באתר אינטרנט, בקיוסק מידע, במערכת LMS או לשלב בלומדות אחרות.

המוצר היחיד מסוגו עם ממשק גם בעברית

התוכנה דרושה ליצירת סרטון הסמן בלבד. את הסרטון ניתן לפרסם באופן חופשי.

ניתן לרכוש את התוכנה באופן מקוון ישירות מהספק כאן או לרכוש דרכנו בתוספת הדרכה ושרות מקומי. ניתן גם להשתמש בתוכנה ללא רכישה ולשלם רק איחסון הסרטונים בשרת הספק (ללא חיוב על כמות הצפיות בסרטונים). ניתן לאחסן שני סרטונים בחינם.

משתמשי Captivate  או Camtasia זכאים למחיר רכישה מיוחד כנגד הצגת מספר הרישיון

סירטוני סמן (Viewlets) נוצרים ע"י הקלטה, אוטמטית או ידנית, של מסכי המחשב והוספת בלוני הסבר, קול, נקודות חמות ואינטראקציות נוספות בצורה קלה ומהירה. הסרטונים מאפשרים יצירת סימולציות של שימושים בישומי מחשב שונים.

ViewletBuilder מקליט מסכים בודדים באופן אוטומטי או ידני,  ומייצר סרטון פלאש רציף כולל שיחזור תנועת העכבר. ניתן להוסיף נקודות חמות ואינטאקציות שונות לצורך תרגול ובחינה.הקלטת מסכים בודדים מאפשרת עדכון הסרטון בקלות ע"י הוספה והסרה של מסכים.

ViewletBuilder מתאים לא רק ליצירת סרטוני סמן והדרכת יישומי מחשב אלא יכול לשמש ליצירת לומדות אינטאקטיביות הכוללת טקסט, מדיה, ניווט, תוכן ענינים ועוד.

להורדת דמו הקש כאן. גירסת הדמו אינה מוגבלת בזמן וכוללת את כל תכונות. סימן מים יוטבע על התוצר.

תוכלו לראות כאן מגוון סיפורי לקוח ודוגמאות יישום

ViewletCam היא תוכנה נוספת המאפשרת הקלטת מסכים, עריכה והוספת הסברים וכפתורים.

בניגוד ל- ViewletBuilder הפועל כמצלמת סטילס, פועלת ViewletCam כמצלמת וידאו ומאפשרת להקליט תנועה על המסך  עריכה והוספת הסברים וכפתורים.

 

ViewletCentral הינו שרת איחסון המאפשר הפצה ובקרת שימוש בסרטונים ובמבחנים. באמצעות שרות זה תוכלו לאפשר ללקוחותיכם גישה לסרטונים בלי צורך להעלות אותם לאתר האינטרנט שלכם, ובלי לדאוג לגבי רוחב הפס ונפח האיחסון באתר שלכם. בנוסף תוכלו לקבל סטטיסטיקות ומידע מפורט על כל צופה בסרטונים.

להדגמת השימוש ב- ViewletCentral הקישו כאן

באפשרותכם להקים חשבון דמו ולהפיץ בעזרתו סרטונים או מבחנים שהכנתם (מוגבל ל-2 סרטונים)

 

 

בניית אתרים
sky@skytraining.co.il:שמים מערכות הדרכה בע"מ, רבוצקי 88 רעננה, 43221, טל: 09-7409692, פקס: 050-8963952 דוא"ל
בניית אתרים